ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціалізації "Менеджмент ЗЕД"

21-22 квітня 2021 року в Держаному університеті «Одеська політехніка» відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у вигляді підсумкової науково-практичної конференції у форматі онлайн-відеозв’язку.

Участь у ІІ турі Конкурсу взяли 66 студентів з 29 закладів вищої освіти України, які представили 53 роботи. Рецензування робіт здійснювалось компетентним журі з провідних науковців в сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, в т.ч. 12 професорів та шести доцентів. До роботи журі також була запрошена доцент кафедри менеджменту зовнішньо-економічної діяльності НЛТУ України Максимець О.В.

2tyr 1

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу за спеціалізацією  «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» підвела підсумки рецензування наукових робіт представлених у 2020/2021 навчальному році. До участі у підсумковій конференції були запрошені представити 16 наукових робіт студенти провідних навчальних закладів України.

Випускник кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ України Владислав Ковальський за результатами рецензування та доповіді на підсумковій конференції набрав у підсумку 186 балів отримав диплом ІІІ ступеня.
2tyr 2

Вітаємо студента та наукового керівника з успіхом!