Навчальна практика викладачів і студентів кафедри менеджменту та маркетингу в Румунії

Доцент кафедри менеджменту та маркетингу Юлія Шведюк та студентка групи МЗЕДз-51 Соломія Салабай спільно зі студентами Університету сталого розвитку міста Еберсвальде під керівництвом професора, доктора П’єра Ібіша взяли участь в навчальній практиці в рамках реалізації наукового проєкту «Transnational Biosphere Forests 2022 – Cooperative learning in UNESCO biosphere regions for conflict prevention and sustainable transformation» з 31 липня по 17 серпня 2022 року, яка цього року проходила в Румунії.

f 2

Викладачі, студенти та організатори екскурсії вирушили з Берліну до Бухаресту, подорожуючи Німеччиною, Чехією, Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Спочатку група учасників практики зупинилися на ночівлю в кемпінгу недалеко від Будапешту (Угорщина), дегустували страви місцевої кухні, спілкувалися та обговорювали подальші плани. Перше знайомство з Румунією відбулося в навчальному центрі дослідження природи Richita разом з представниками фундації Carpathia. Наступного дня ми піднялися до базового кемпінгу Poiana Tamas Wilderness Camp, де зустрілися з рейнджерами, які провели екскурсію і розповіли про результати своїх наукових досліджень популяції диких тварин (ведмедів, бізонів, вовків тощо) в національному парку Pietra Craiului. Під час екскурсії спільно з проф. П’єром Ібішем обговорили проблеми лісового господарства в регіоні, також відбулась зустріч з керівником фундації Carpathia, презентація ключових аспектів їх діяльності, зокрема розвиток освіти, туризму та рекреації, особливості співпраці з місцевим населенням, підтримка місцевих фермерів щодо створення асоціації підприємців, надання консалтингових послуг тощо. Під час дискусії жваво обговорювали особливості відновлення корінних деревостанів, моніторинг популяції диких тварин, збільшення біорізноманіття, розширення природоохоронних територій та прогалини у законодавстві щодо присвоєння статусу об’єкта природно-заповідного фонду окремим лісовим ділянкам. Студенти активно приймали участь в обговоренні, формулювали цікаві питання та озвучували власні пропозиції щодо розширення напрямів діяльності фундації. 

Детальніше...

Успішні захисти бакалаврів спеціальності 073 «Менеджмент»

8
На кафедрі Менеджменту та маркетингу 21-24 червня 2022 року пройшли захисти дипломних робіт освітнього рівня «бакалавр». Державною екзаменаційною комісією були розглянуті випускові роботи бакалаврів спеціальності 073 «Менеджмент» за освітніми програмами «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент організацій і адміністрування». Загалом було представлено 44 роботи на широку тематику зі сфери менеджменту. Студенти проявили кращі вміння представляти, обґрунтовувати та захищати свої рішення.

Детальніше...

Студентський внесок в успіх Furniture of Ukraine Business Expo

fube 1.jpg

15-17 червня 2021 року в Києві відбулася перша і єдина b2b виставка українських меблів (FUBE). Організаторами виставки стали: Українська Асоціація Меблевиків та Євроіндекс.

Надзвичайно успішну подію відвідали не лише понад 1500 українських учасників, а й 616 іноземних байєрів із 58 країн світу - представники меблевого ритейлу, девелоперів, DIY мереж, сфери HoReCa тощо. Виставка стала каталізатором експорту українських меблевих брендів на світовий ринок. 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку міжнародного бізнесу та вищої освіти»

t

28-29 жовтня 2021 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку міжнародного бізнесу та вищої освіти» присвячена 25-річчю відкриття у Національному лісотехнічному університеті України спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Конференція проведена за ініціативи та безпосередньої організації кафедрою менеджменту та маркетингу, яка створена на базі кафедри менеджменту ЗЕД та кафедри менеджменту організацій і адміністрування.

Співорганізаторами конференції виступили відомі в Україні та світі університети та організації, зокрема: Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Київський національний торговельно-економічний університет, Одеський національний економічний університет, Державний університет «Одеська політехніка», Полтавський університет економіки і торгівлі, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Батумський навчальний університет навігації  (м. Батумі, Грузія), Азербайджанський університет кооперації (м. Баку, Азербайджан), Інститут розвитку села та сільського господарства (м. Варшава, Польща), Вища школа Економіки у Варшаві (м. Варшава, Польща), Університет вищої банківської школи (м. Познань, Польща), Університет м. Умео (Школа бізнесу, економіки та статистики) (м. Умео, Швеція), Шведський університет сільськогосподарських наук (м. Уппсала, Швеція), Державний університет Пенсільванії (м. Стейт-Колледж, Пенсільванія, США).

Детальніше...

RAU Expo - V ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту

rl 1

rl 2

   

 

16-17 червня у столичному НСК Олімпійський відбулася V ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту — RAU Expo. Рекордна кількість спікерів і сесій, лідери ринку серед учасників та експонентів.

Гостями RAU Expo 2021 стали топ-менеджери і власники практично всіх ключових компаній роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості, що пропонують ефективні рішення для рітейлу та девелопменту.

 

 

Детальніше...

GREEN Blue Orange BACK TO TOP