Навчання на Менеджменті в НЛТУ, це завжди широкі можливості участі в міжнародних програмах обміну та навчальних заходах за кордоном

Вже традиційно студенти НЛТУ України під керівництвом викладачів кафедри менеджменту та маркетингу, доцента Юлії Шведюк та доцента Надії Юрків і організаційної підтримки асистента кафедри компʼютерних наук Олексія Сінкевича, приймали активну участь в навчальній практиці до Румунських Карпат в рамках вивчення дисципліни «Ecosystem Management in Transformation Countries» за фінансової підтримки міжнародного проєкту «Fields of Conflict – A Discourse on Socio-Ecological Forest Restoration in Times of War and Multiple Crises».

practice 1

Тема цьогорічної екскурсії до Румунії - “Поле конфлікту-дискус про соціально-екологічне відновлення лісів у часи війни та численних криз”. До практики були залучені ще студенти з Німеччини та Молдови. Наші студенти гідно представили наш університет та почерпнули нові знання у сфері Екосистемного менеджменту. Запрошуємо долучатися студентів ННІ ЕЕМ у наступному році!

practice 2

На засідання вченої ради інституту (20 червня 2024 року) студенти 2 і 4 курсів спеціальності "Менеджмент" (Балух Вікторія, Мацько Вікторія, Олійничок Мар'яна та Швець Тетяна) отримали сертифікати від Університету Сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde  про проходження навчальної практики в Румунських Карпати. Така практика проходить щорічно в рамках дисципліни "Екосистемний менеджмент в країнах, що трансформуються".

practice 3