Захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт з менеджменту (ОП "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" і ОП "Менеджмент організацій та адміністрування")

Робота Екзаменаційної комісії відбувалася відповідно до графіку розробленого дирекцією НН ІЕЕМ, затвердженого проректором з навчальної роботи та узгодженого з головою екзаменаційної комісії. Студенти були забезпечені необхідною фаховою літературою та методичним керівництвом викладачів. Розроблено методичні рекомендації щодо підготовки та оформлення дипломних робіт бакалавра.

pruf 1

Індивідуальні консультації наукових керівників протягом усього періоду підготовки дипломних робіт дало змогу здобувачам своєчасно виконати дипломні роботи бакалавра i у визначений термін надати їх до захисту. До початку захисту ДРБ голова та члени екзаменаційної комісії мали змогу ознайомитись з особовими справами випускників та змістом робіт. Студентами навчальна програма на момент захисту ДРБ повністю виконана.

pruf 2

Було одностайно підтверджено, що всі роботи відповідають за змістом затвердженим темам у відповідності із наказами № С-183 від 05 березня 2024 року та № С-184 від 05 березня 2024 року. Захисти ДРБ студентів денної, заочної та скороченої форм навчання проводились в чотири дні 20, 21, 22 та 25 червня 2024 року.

pruf 3

Пропозиції та аналіз ринку і підприємств різноманітних галузей та сфер діяльності: продукції лісової галузі, дерев`яних еко-іграшок, льодогенераторів, шкіряних чохлів, саджанців, матраців, пасажирських перевезень, будівельної продукції, олійної продукції, музичних інструментів та багато іншого.
Креатив та раціональний підхід - на вибір. Багато цікавинок, які варто взяти до уваги навіть скептикам.

Перший день захисту

Другий день захисту