Навчально-практичний тренінг на тему «Перевірка контрагентів (юридичних осіб) за допомогою системи «YouControl»»

3-го травня 2023 року на кафедрі менеджменту та маркетингу пройшов онлайн навчально-практичний тренінг (гостьова лекція) спікера Анатолія Пясецького, менеджера освітнього напрямку компанії «YouControl» на тему «Перевірка контрагентів (юридичних осіб) за допомогою системи «YouControl»» для працівників кафедри та студентів напряму 073 «Менеджмент».

yc 1

yc 2

Навчання відбулося на основі аналітичної платформи «YouControl», особлива увага була приділена методиці перевірки контрагентів, оцінці ризиків, підходів до виявлення небажаних зв’язків досліджуваних підприємств, збереження репутації, загальним підходам до бізнес-розвідки, пошуку даних звітності компаній та їх зовнішньоекономічної діяльності.

yc 3
Дякуємо шановному Анатолію Пясецькому за цікавий та професійний тренінг і з нетерпінням очікуємо на подальші зустрічі!

yc 4