Інтелектуальні змагання серед здобувачів вищої освіти

photo1714716188

Інтелектуальні змагання серед здобувачів вищої освіти – це невід’ємна складова отримання важливих скілів та компетенцій дослідження, представлення результатів та комунікацій

Спробувати себе у змаганнях важливо для здобувачів кожного рівня! Інтелектуальні змагання – це не лише докладені фізичні зусилля до пошуку інформації, написання роботи, подання презентації, а й можливість порівняти свої результати із іншими студентами.

Конкуренція вже не перше століття трактується як підхід, що спонукає до кращих результатів. І вже не перший рік доводимо, що наші студенти варті найвищих нагород.

У жвавих дискусіях та обговореннях були виявлені найкращі роботи та оголошено призерів.

photo1714716188 1

Від НЛТУ України кафедру менеджменту та маркетингу представляли Солецька Оксана (МЕ-51м), Янович Юлія (випускниця магістратури), Братейко Ксенія (МОС-21)

Всеукраїнське інтелектуальне змагання серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент» на базі Одеського національного економічного університет, кафедра менеджменту організацій, відбулось18 квітня 2024 р.

Наші студенти достойно представили НЛТУ України

photo1714716188 2

На конкурс було відправлено майже 90 робіт, з яких відібрано 60 для представлення результатів. Студенти з 39 навчальних закладів з усіх куточків України мали можливість поділитись своїми напрацювання та представити результати дослідження.

Завідувачка кафедри Олена Максимець була членом журі та головуючої у секції 5 «Управління людськими ресурсами та знаннями підприємства».