Тема Гостьова лекція Judd Michael – професора одного з 8 університетів Ліги плюща (PennState University), США

michael

15 травня 2024 року відбулась цікава та корисна для студентів і викладачів подія. Із гостьовою лекцією виступив професора  одного з 8університетів Ліги плюща (PennState University), США - Judd Michael.

Що таке Ліга Плюща? – Harvard University, Yale University, Columbia University, Princeton University, University of Pennsylvania, Brown University, Cornell University, Dartmouth College.

Чотири перших ми усі бачили у крутих фільмах про Money, Power and Glory. University of Pennsylvania – це про те, як досягнути баланс та сталого розвитку у різних аспектах нашої діяльності. І власне, такий підхід є дотичним до того, що впроваджує НЛТУ України.

Саме тому, гостьова лекція професора Judd Michael на досить контроверсійну тему «Marketing Good or Bad?: Why society needs Good Managers in Marketing»(Маркетинг – Добре чи Погано?: Чому суспільство потребує хороших менеджерів з маркетингу) викликала зацікавленість не лише студентів, а й викладачів.

✅Важливим у темі, яка представлялась було використання можливостей маркетологів для досянення сталого розвитку.

⁉Контроверсійні аспекти консьюмеризму, минулого та сучасного бізнесу дали можливість студентам глибше зрозуміти важливість макретингу не лише для отримання виключно прибутку, а й для довгострокового використання можливостей. Цікаві рекламні заклики 60-70-річної давності дозволили поглянути на звичні для нас продукти та компанії зовсім з іншої точки зору.

Подія була організована завідувачкою кафедри менеджменту та маркетингу @Alyona Maksymets Оленою Максимець для студентів та викладачів НЛТУ УкраїниНЛТУ України, а також усіх бажаючих.

Ви можете переглянути відео та презентацію виступу

Презентація: «Marketing Good or Bad?:Why society needs Good Managersin Marketing»

Відео: «Marketing Good or Bad?:Why society needs Good Managersin Marketing»

01 mar02 mar