Лекція-тренінг від випускниці кафедри менеджменту ЗЕД Колісник Софії

Продовжуємо серію неймовірно цікавих зустрічей-тренінгів-лекцій: випускниця кафедри менеджменту ЗЕД Колісник Софія відгукнулась на запрошення

startup 1

доцента Максимець Олени та поділилась своїм досвідом розробки стартапу з студентами групи МЗЕД-31 (освітня програма «Менеджменту ЗЕД») та студентами групи ДТІ-21 спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології» (освітня програма «Інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей»).

startup 2

Зустріч проходила в рамках вивчення дисциплін «CRM-технології» для групи МЗЕД-31 (ведучий викладач – ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД Тетяна Вайданич) та "Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами" для групи ДТІ-21 (ведучі викладачі – доцент кафедри менеджменту ЗЕД Evelina Kulchytska, ст. викладач кафедри менеджменту організацій і адміністрування Iuliia Shvediuk ). Щиро вдячні нашим випускникам за те, що не забуваєте рідні стіни, Аlma Mater, нас і щедро ділитесь практичним досвідом та знаннями! Чекаємо на нові зустрічі та тренінги, вони безцінні і мотивують і нас і наших студентів!