Кафедра менеджменту ЗЕД бере участь у пілотному проекті "Підприємницький університет"

emsНЛТУ України приймає участь у пілотному проекті "Підприємницький університет", у межах якого в українських вишах викладатимуть курс "Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами". Його запроваджує Стартап-інкубатор YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів.

Головна мета проекту – розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.

В осінньому семестрі 2020-2021 навчального року в НЛТУ України дисципліна "Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами" впроваджується для студентів групи ДТІ-21 спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології» (освітня програма «Інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей»).

У впровадженні зазначеної дисципліни в НЛТУ України задіяні:
доцент кафедри менеджменту ЗЕД КульчицькаЕ.А.,
ст. викладач кафедри менеджменту організацій і адміністрування Шведюк Ю.В.,
ст. викладач кафедри технологій меблів та виробів з деревини Солонинка В.Р.

Викладачі пройшли попереднє навчання за тематикою курсу (онлайн 26-28 серпня), а також отримуватимуть постійну підтримку експертів та менторів YEP.

Під час курсу студенти створять власні стартап проекти та будуть мати можливість подати їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проекту.

В рамках вивчення дисципліни ведучими викладачами була вже організована екскурсія на меблеву фабрику «Меблі-Стиль», де директор підприємства Турчин Володимир Володимирович розказав студентам про історію розвитку підприємства (успіхи та невдачі), дав корисні поради щодо початку власної справи, а також лайфхаки та мотивуючі поради фаундерам початківцям.