Перемога у Всеукраїнському конкурсі LoNG!

long 2019 2

Кафедра менеджменту ЗЕД вітає команду НЛТУ України з перемогою у Всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) 2019. До складу команди входили студенти Іван Антосевич (МЗЕД-21), Лілія Горбатюк (ЕЕ-31), Олеся Зонгайм (СПГ-41), Соломія Салабай (МЗЕДз-31), Іванна Шевченко (МЗЕД-51), а також консультанти-керівники доц. Максимів Л.І. та доц. Матвеєва М.Е.

long 2019 1

Компетентне журі з представників бізнесу, кадрових агенцій та освітянських асоціацій, за участі Голови правління мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяни Сахарук, Почесного голови Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти Ніни Ушакової, Президента Київської бізнес-школи однозначно визнали проект «Стратегія розвитку Прикарпатської агломерації» найкращим серед 78 проектів представлених командами 53 навчальних закладів із з 23 міст (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Лозова, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів).

long 2019 5