Співпраця по стажуванню

На підставі угоди про співпрацю між НЛТУ України та Університетом природничих наук (Люблін, Польща) з 09.09.2019 до 09.10.2019 на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності успішно пройшла стажування викладач EngD Joanna Pawlak. Керівником стажування був доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Іван Дідович.

jp

Впродовж стажування Джоанна Павляк ознайомилася з діяльністю НЛТУ України та окремих кафедр ІЕЕМ НЛТУ України; з фінансовими, організаційними та правовими засадами діяльності лісових та сільськогосподарських підприємств України; відвідала екологічну ферму на Львівщині (село Поляни, Золочівський район, ФГ Богдана Костіва); порівняла асортимент в органічних та традиційних продуктових магазинах міста Львова; провела збір та аналіз статистичних даних діяльності сільського та лісового господарств України; підготувала звіт й отримала сертифікат про міжнародне стажування.