Онлайн-зустріч “Як експортувати до Польщі"

ovebinar ep 1

25 березня Львівська міська рада спільно з Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольством України у Польщі та Львівською обласною державною адміністрацією, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту провела чергову онлайн-зустріч “Як експортувати до Польщі".

ovebinar ep 2

У зустрічі прийняли участь міський голова м.Львова Андрій Садовий, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрія Дещиця, радник та керівник відділу з економічних питань Посольства Ігор Баранецький, член Правління Асоціації Українського Бізнесу в Польщі Андрій Романчук, представник Польсько-Української господарчої палати Валентин Гончаренко, представник польської компанії-імпортера та дистриб'ютора Trade Support Poland Володимир Шибіцкі.

Серед понад 60 учасників зустрічі й завідувач кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ України Микола Матвеєв. Необхідно відзначити, що меблі та вироби з деревини входять в ТОП-6 товарних позицій українського експорту до Польщі й займають сукупно понад 15% загальної вартості експорту.

ovebinar ep 3

GREEN Blue Orange BACK TO TOP