Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку міжнародного бізнесу та вищої освіти»

t

28-29 жовтня 2021 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку міжнародного бізнесу та вищої освіти» присвячена 25-річчю відкриття у Національному лісотехнічному університеті України спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Конференція проведена за ініціативи та безпосередньої організації кафедрою менеджменту та маркетингу, яка створена на базі кафедри менеджменту ЗЕД та кафедри менеджменту організацій і адміністрування.

Співорганізаторами конференції виступили відомі в Україні та світі університети та організації, зокрема: Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Київський національний торговельно-економічний університет, Одеський національний економічний університет, Державний університет «Одеська політехніка», Полтавський університет економіки і торгівлі, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Батумський навчальний університет навігації  (м. Батумі, Грузія), Азербайджанський університет кооперації (м. Баку, Азербайджан), Інститут розвитку села та сільського господарства (м. Варшава, Польща), Вища школа Економіки у Варшаві (м. Варшава, Польща), Університет вищої банківської школи (м. Познань, Польща), Університет м. Умео (Школа бізнесу, економіки та статистики) (м. Умео, Швеція), Шведський університет сільськогосподарських наук (м. Уппсала, Швеція), Державний університет Пенсільванії (м. Стейт-Колледж, Пенсільванія, США).

Конференцію було заплановано у поєднанні традиційного очного формату з дистанційним, однак із посиленням загрози пандемії організатори провели її виключно у дистанційній формі участі.

З вітальним словом до учасників звернулися перший проректор НЛТУ України професор Микола Адамовський, директор інституту екологічної економіки і менеджменту НЛТУ України доцент Павло Динька, завідувач кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ України у 2010-2016 рр. професор Тарас Туниця, завідувач кафедри менеджменту НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» професор Вікторія Дергачова, завідувач кафедри міжнародного менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету професор Тетяна Мельник, завідувач кафедри менеджменту Одеського національного економічного університету професор Інна Кузнецова, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Волинського національного університету імені Лесі Українки професор Лариса Черчик, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та інновацій Державного університету «Одеська політехніка» професор Ксенія Ковтуненко, Professor of Batumi Navigation Teaching University (Research Center), (Batumi, Georgia) Professor Badri Gechbaia, Professor Umeå School of Business, Economics and Statistics, (Umeå, Sweden), Professor Gert-Olof Boström, Professor WSB University in Poznan, (Poznan, Poland) Professor Arnold Bernaciak, Professor SGH Warsaw School of Economics, (Warsaw, Poland) Professor Emil Bukłaha, Professor Swedish University of Agricultural Science, (Uppsala, Sweden) Professor Anders Roos, в.о. завідувача кафедри менеджменту та маркетингу НЛТУ України доцент Микола Матвеєв.

Тематика конференції передбачала обговорення низки питань, серед них:

1. Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики управління міжнародним бізнесом та інноваціями в контексті сталого розвитку.
  2. Сучасний стан, проблеми та перспективи соціальної, політичної, економічної інтеграції України, країн Балтійського регіону та ЄС.
  3. Виклики та перспективи розвитку освітнього процесу в світі.
  4. Тенденції, інституційне середовище та проблеми міжнародної співпраці в сучасних умовах.
  5. Маркетингові аспекти міжнародного бізнесу.

У роботі конференції прийняли участь онлайн понад 130-ти учасників із 30 університетів серед яких 15 професорів, докторів наук, понад 90 кандидатів наук, а також аспіранти та студенти з провідних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичні працівники України, Польщі, Швеції, США, Грузії та Азербайджану.

k 1

k 2

k 3

k 4

k 5

За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник матеріалів!

Матеріали конференції

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам заходу та бажаємо нових наукових досягнень!