Розширене засідання Вченої ради НЛТУ України

19 травня 2023 р. Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський року провів розширене засідання Вченої ради, яке відбулося напередодні Дня науки в Україні.

На запрошення ректора університету Володимира Загорського особливим гостем засідання став голова Західного наукового центру Національної академії наук України, академік НАН України, професор Зіновій Назарчук.

Окрім робочих питань Вченої ради, вручали атестати вчених звань, подяки та грамоти.

nbdoz 11

Атестат вченого звання доцента отримала доцентка кафедри менеджменту та маркетингу Надія Юрків!

nbdoz 2

Вітаємо нашу шановну Надію Миколаївну Юрків із вченим званням доцента кафедри менеджменту та маркетингу!
Ми бажаємо натхнення, міцного здоров`я та енергії, професійних звершень та нових здобутків на науковій ниві!
Символічно, що атестат отриманий напередодні Дня Науки!

Вітаємо усіх науковців та бажаємо нових досліджень, успіхів на ниві наукових знахідок!