Презентація стартапів освітньої ініціативи «Підприємницький університет» в НЛТУ України

Кафедра завершує 2023 рік яскравою подією Demo Day в рамках реалізації освітньої ініціативи «Підприємницький університет» в НЛТУ України. Студенти II та IV курсів спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійних програм «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» успішно завершили вивчення навчальної дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами» (лектори – доцент Евеліна Кульчицька (Evelina Kulchytska) та доцент Юлія Шведюк (Iuliia Shvediuk).

sp 1

Фінальним результатом навчання є пітчинг бізнес ідей – презентація ключових напрацювань своїх стартапів.
Жваве обговорення, цікаві результати досліджень, корисні поради та рекомендації для подальшого розвитку вмінь та навиків у сфері молодіжного підприємництва.

sp 2

Віримо в успіх наших студентів, бажаємо творчого натхнення, високих досягнень, сміливих мрій та ще більше цікавих ідей!